Wykonujemy pomiar u klienta, a także wedle życzenia montaż.

Ogrodzenia

Ogrodzenie – otoczenie działki lub terenu za pomocą urządzenia ochronnego (płotu, muru, żywopłotu itp.) mające na celu ochronę przed dostępem osób trzecich lub zwierząt niemających prawa wstępu, gdy wstęp może stanowić dla nich zagrożenie lub gdy mogą wyrządzić na terenie szkody materialne.

Nasze ogrodzenia metalowe wykonujemy w rożnych wymiarach i kształtach zgodnie z życzeniem klienta, w tym również ogrodzenia drewniane na stalowym stelażu. Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego. Wykonane orodzenie możemy dostarczyć na miejsce naszym transportem oraz umożliwiamy klientowi odbiór osobisty. Dodatkowo na życzenie klienta oferujemy również montaż wykonanego ogrodzenia.
Ogrodzenie ma pełnić funkcję strażnika naszej posesji, ale także powinno być dopełnieniem architektury budynku i dekoracją otoczenia. Właśnie dlatego nasze przęsła ogrodzeniowe (ogrodzenia metalowe) wykonane są z dbałością o estetyczny wygląd. Różnorodność wzorów i kształtów ogrodzeń posesyjnych daje nieograniczone możliwości kreowania otoczenia. Oferowane przez nas przęsła wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu pozostają w idealnym stanie przez długie lata. Nasze przęsła ogrodzeniowe to gwarancja wysokiej jakości.

Wykonując ogrodzenia metalowe należy pamiętać, że:

  • Ogrodzenie nie może stwarzać zagrożenia dla bezpieczeństwa ludzi i zwierząt
  • Umieszczanie na ogrodzeniach, na wysokości mniejszej niż 1,8 m, ostro zakończonych elementów, drutu kolczastego, tłuczonego szkła oraz innych podobnych wyrobów i materiałów jest zabronione
  • Bramy i furtki w ogrodzeniu nie mogą otwierać się na zewnątrz działki.
  • Furtki w ogrodzeniu przy budynkach mieszkalnych wielorodzinnych i budynkach użyteczności publicznej nie mogą utrudniać dostępu do nich osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich.
  • Szerokość bramy powinna wynosić w świetle co najmniej 2,4 m, a w przypadku zastosowania furtki jej szerokość powinna być nie mniejsza niż 0,9 m, przy czym na drodze pożarowej szerokości te regulują przepisy dotyczące ochrony przeciwpożarowej.

PRZEJDŹ DO GALERII